BIOREZONANCE BICOM

Najděte svoji rovnováhu

Navracíme tělu jeho přirozenou harmonii. Využívám synergii moderních technologií a hluboce individuálního přístupu k vašemu zdraví.

Najděte svoji rovnováhu

Navracíme tělu jeho přirozenou harmonii. Využívám synergii moderních technologií a hluboce individuálního přístupu k vašemu zdraví.

Výhody biorezonance BICOM

Každý organismus vyžaduje individuální přístup. Kombinuji hloubkovou biofyzikální analýzu s nejmodernější technologií BICOM® abych vám pomohla identifikovat skryté příčiny potíží a podpořila přirozenou regeneraci vašeho těla bez vedlejších účinků.

Bezbolestná metoda

Pro děti i dospělé

Pomoc při alergiích

Podpora imunity

Moderní technologie pro vaše zdraví

Propojuji poznatky kvantové fyziky s celostním přístupem k člověku. Výsledkem je bezpečná a bezbolestná terapie na míru vašim individuálním potřebám.

Jak terapie probíhá

Konzultace

Probereme Vaše potíže a zdravotní historii

Diagnostika

Proběhne vstupní bioenergetické vyšetření

Terapie

Ladicí signály obnovují vnitřní rovnováhu

Jak terapie probíhá

Konzultace

Probereme Vaše potíže a zdravotní historii

Diagnostika

Přístroj analyzuje frekvence organismu

Terapie

Tělo dostává harmonizační signály

Výsledky, které dávají smysl

Každý organismus reaguje na harmonizaci individuálně. Zatímco někdo pocítí úlevu okamžitě, u jiného se změny projevují postupně v průběhu následujících týdnů. Přečtěte si příběhy klientů, kteří již biorezonanční terapii vyzkoušeli.

Reference klientů

D.J.
K Biorezonanci mě dostala moje maminka, která byla stejně jako já, z mého stavu zoufalá. Měla jsem velké problémy s menstruací po vysazení HA (kterou jsem byla nucena vysadit z důvodu vytvoření FNH na játrech). Nezabíralo téměř nic, gynekolog doporučoval pouze prášky na bolest nebo těhotenství.. Až jako zázrakem mi tehdy spadla do klína Biorezonance a skvělá terapeutka. To, jak jsem se 3 roky trápila, během pár sezení úplně zmizelo a moje menstruace je zase jako dříve. Navíc jsme vyřešily i nějaké psychické problémy, o kterých jsem neměla předtím ani tušení a hodně je potlačovala. Cítím se mnohem lépe a uvolněně.
M.N.
Biorezonanci jsem vyhledala, abych po vyčerpávající mateřské dovolené, zlepšila svůj zdravotní stav. Měla jsem oslabenou imunitu, cítila jsem se velmi unavená a vyčerpaná. Měla jsem i překyselený žaludek, po jídle se mi vracely kyselé sliny do úst. Již po první návštěvě u vás jsem cítila silný příliv energie a žaludek se zklidnil tak, že už kyselost v ústech nepociťuji a mohu jíst i některé potraviny co mi nedělaly dobře. Nyní mám za sebou tři sezení a vnímám i zlepšení vztahů s parterem a synem. Mám větší sílu řešit problémy v rodině a dělat věci co mě dřív bavily. Díky vám a biorezonanci se zase můžu víc těšit ze života.
P.A.
Na biorezonanci jsem začala chodit, protože jsem se již delší dobu necítila dobře po psychické stránce. Od té doby, co mám děti, jsem velice výbušná a dovede mě rozčílit i maličkost. Paní terapeutka je naprosto skvělá. Sestavila mi program, při kterém jsme se snažili zmírnit moji výbušnost a dostat ji pod kontrolu. Navíc jsme řešili i alergeny, které mi vyšly negativně. Asi po třetí návštěvě mi všechny alergie zmizely a musím říct, že se cítím opravdu líp a hlavně jednám více s klidem, čehož jsme se snažili docílit.
E.N.
Na biorezonanci jsem šla poprvé ze zdravotních důvodů, kdy mi po očkování začaly mravenčit dolní končetiny (chodidla a lýtka). Přestože jsem na první návštěvu šla téměř po třech měsících od očkování, hned napoprvé jsem pocítila úlevu. Po několika sezeních mravenčení ustoupilo pouze do konečků prstů a po posledním sezení zmizelo. Jsem velice vděčná za péči a pomoc, kterou mi paní terapeutka věnovala. Biorezonanci mohu vřele doporučit.
M.Z.
Přišla jsem na první sezení na Bicom v podstatě po 3 letech, v kterých jsem se potkala s velkou řadou odborníků/doktorů, kteří se mi snažili pomoci od mých velmi častých viróz, které mi narušovaly nejen osobní život, ale také pracovní. Po několika návštěvách biorezonance se mi velmi ulevilo. Virózy poté přestaly zcela úplně. Setkávám se s lidmi, kteří biorezonanci neznají, a tak s klidným srdcem doporučuji dál. Opravdu věřím, že by se lidé, kteří se trápí, mohli zbavit svých problémů. Děkuji.
A.H.
Biorezonanci jsem se rozhodla absolvovat po propuknutí závažné neurologické nemoci, kdy jsem zůstala téměř ochrnutá. Na první konzultaci jsem šla se smíšeným pocity, upřímně spíše s nedůvěrou, na popud mamky. O to větší bylo mé překvapení, že po každé návštěvě jsem udělala viditelné pokroky. Na počátku jsem měla úplně ochrnuté ruce a po půl roce se můj stav natolik zlepšil, že by na mě člověk žádné onemocnění nepoznal. Souběžně s biorezonancí jsem podstupovala i běžnou léčbu, ale viditelná úleva nastávala přímo po Bicomu. Konkrétně můj problém bylo třeba léčit i běžnou medicínou, ale kombinací té a biorezonance jsme dosáhli lepších výsledků v kratším čase. Za vynaložené finance jsem dostala mnohem víc, než jsem očekávala. Milé a empatické terapeutce děkuji a budu se v budoucnu těšit na další setkání, snad už s méně závažnými problémy.
L.Š.
Biorezonance velmi pomohla synovi s potravinovými alergiemi a histaminovou intolerancí. Nejdříve jsme zkoušeli eliminační dietu a alergologii, ale nejvýraznější zlepšení nastalo právě po biorezonanci. Před návštěvou syn (nyní 2,5 roku) reagoval průměrně 3x týdně na jídlo, zažívací ústrojí bylo podrážděné, trpěl ekzémem a nedařilo se nám zavádět další potraviny. Po biorezonanci (překvapivě už po prvním sezení) reakce ustaly. Objevily se už jen velmi ojediněle a vždy při testování/zavádění rizikových potravin. Ekzém postupně vymizel také, objevil se ještě 2x, ale jen krátkodobě např. po dietní chybě, při zubech. Nyní už je skoro rok bez kožních problémů. Po roce jsme se na biorezonanci vrátili oba, doladit zbývající potraviny a vyřešit moje alergie. Před rokem jsem měla na lednici vypsané potraviny, které synovi nic nedělají, nyní mám vypsaných už jen cca 6 zbylých rizikových potravin, které nyní po druhém kole biorezonance pomalu zavádíme. Tuto metodu doporučuji určitě. Nám pomohla mnohem více, než jsme očekávali, ale je nutné dodržovat dietu a je dobré s mírou zavést i jiná opatření napomáhající k vyřešení zdravotních obtíží.
H.T.
Biorezonanci přístrojem Bicom využíváme celá rodina. Je ideální na diagnostiku zdravotních problémů, často i předtím, než se ukáží problémy na venek. Pro mě je hlavní předností, že zároveň dokáže problém řešit. Paní terapeutka je velmi příjemná a empatická, dokáže přesně podle potřeby s každým řešit zcela individuálně jeho problémy, a to velice přirozeně a nenásilně. Obě mé děti se na sezení vyloženě těší, přestože syn odmítá jakékoliv jiné návštěvy lékařů.
V.H.
Přišli jsme k paní Blance se synem řešit panické ataky. Měl obrovský problém s řečnickým cvičením ve škole, ráno vůbec nechtěl do školy, zvracel a plakal. Bylo to hodně náročné. Po pár návštěvách se neskutečně posunul, teď už je to podle něj pohoda a mává nad tím rukou. Jako bonus jsme i vyřešili náměsíčnost dcery. Po týdnu braní kapek – Australských esencí, náměsíčnost zmizela a už se nevrátila. Úžasné. Moc děkuji za péči. ❤️
L.P.
Biorezonanci a především paní Bobotovou (bez které by celé vyšetření a především léčba byla více než poloviční) mohu jen a jen doporučit. Sama za sebe jsem jí vděčná, že mi zachránila ledvinu a od té doby se o mne a mého vnuka stará. Je nejen velmi milá a příjemná, ale především citlivá, vnímavá a empatická. Jsem ráda, že ji touto cestou mohu poděkovat.
M. Š.
Ráda bych zde napsala pár řádků o terapiích Paní Bobotové. Tyto terapie mi v podstatě zachránily život, resp. p. Bobotová mi ho pomohla zachránit. Zbavila mě jak fyzických bolestí, tak hlavně velké psychické zátěže. Přišla jsem jako vyhořelý člověk s bolestmi téměř všeho a nyní jsem zase jako dřív, plná energie a šťastná. P. Bobotová je úžasný člověk, udělá vše, aby druhému pomohla, dlužím jí opravdu za hodně. Udělala si na mě čas i ze svého volna, když jsem měla problém a pomáhala mi po telefonu. Abych řekla pravdu nevěřila jsem, ale byla to chyba, jít sem bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě. Tímto bych jí chtěla i poděkovat a smeknout před jejími schopnostmi.
R.M.
V Blance jsem našel dlouhodobě laskavého a důvěrného průvodce v citlivé péči o tělo i ducha. Společně se nám daří nacházet řešení od malých po velké životní úkoly a setkání s takovou krásnou bytosti jako je Blanka, může být jen přínosem pro každého, kdo hledá pomocnou ruku v hledání řešení občas i nelehkých životních situacích.
H.S.
Už nějaký čas využívám služeb paní Bobotové v rámci biorezonance. Při každé návštěvě řešíme můj zdravotní problém. Paní Bobotová je velice milá a příjemná, vždy spolu vše probereme, počítač zpracuje a nastavíme léčbu přesně pro mě. Jsem za tento přístup vděčná a moc děkuji. Určitě se budu vracet a léčbu doporučuji ostatním, kdo mají nějaké zdravotní problémy. Paní Bobotová mi vždy pomůže a z návštěvy odcházím s novou energií a nadějí.
M.M.
Moje potíže s psychikou a rozkolísanými hormony chtěli lékaři řešit antidepresivy. Rozhodla jsem se ale jít jinou cestou a nejprve zkusila bylinky, o kterých jsem si přečetla na internetu. Bohužel se po některých stav spíš zhoršoval a já pořád tápala. Nakonec mě moje hledání zavedlo k paní Blance – a od té chvíle se začaly dít zázraky. Společně jsme krok za krokem napravovaly jeden problém za druhým, až jsem se dostala do skvělé kondice. Úzkosti zmizely, tachykardie, kvůli nimž jsem dřív musela být i hospitalizována, se už neobjevují. Občas se srdíčko trochu rozběhne, ale brzy se samo zklidní. Cítím, jak se uvnitř uvolňuji, napětí z těla je pryč, a dokonce se znovu dokážu uvolnit i pláčem. Ano, už jsem byla v takové celkové tenzi, že mně nešlo ani plakat. A teď něco možná intimnějšího, ale důležitého – po roce a půl mám moč opět světle žlutou a stolici přirozeně hnědou, místo předchozích nezdravých odstínů. Dnes už vím, že dokud se nevyřeší trávení, nelze uvést tělo do rovnováhy. Kdybych do péče odborníka investovala dřív, ušetřila bych si spoustu času i trápení. Ze srdce děkuji paní Blance za laskavou a odbornou péči 🥰
K.Š.
O Bicomu mi řekla kamarádka, která s ním měla velmi dobrou zkušenost a hlavně výsledky. Protože jsem po úraze na invalidním vozíku, hledala jsem možnost Bicom vyzkoušet tam, kde bude bezbariérový přístup a našla na internetu paní Blanku. V té době jsem už akutně potřebovala řešit panické ataky, které mě trápily hlavně v noci. Vzbudíte se, nemůžete se nadechnout, zaplaví vás strach, panika, tíha celého světa leží na vás, k tomu neschopnost se uklidnit, reálně myslet, myslíte že tohle je konec. S tímto jsem se potýkala více jak rok, vyčerpaná, unavená, se strachem usnout, aby to zase nepřišlo. Moc se mi nechtělo řešit návštěvou lékaře a muset jíst nějaké léky. Paní Blanka získala mojí stoprocentní důvěru, stejně tak i samotný Bicom a léčba vůbec, protože už od první návštěvy jsem se cítila mnohem lépe. Moje noční ataky začaly být méně časté, s menší intenzitou a trvaly kratší dobu do uklidnění se. Postupně jsem je sama zvládla rozdýchat, uklidnit se, až zmizely úplně. Kdo to nezažil, nemůže pochopit tu obrovskou úlevu. Je mi 42 let, 25 let jsem po úraze. Víceméně jsem bez fyzického pohybu (pouze horní polovina těla). Ataky nebyly to jediné, co mě trápilo. Výrazně se mi zlepšila vylučovací soustava, lymfatický systém, hormonální nerovnováha, zadržování vody. Nejsem unavená už od rána, jsem v dobré náladě, cítím se lehčí a čistší. Dnes už je to bezmála rok, co k paní Blance docházím pravidelně – prvního půl roku 1x za 3 týdny, teď jednou za měsíc a těším se na každé další setkání. Vždy se zaměříme na jednu věc, nebo aktuální téma. Jediné, co mě trápí je, že se budeme s manželem stěhovat, tak musím vymyslet, jak se alespoň jedenkrát za měsíc dopravím na „svoji hodinku ozdravování a pohody“. Myslím, že všichni máme malé, nebo větší trápení, ať už na duši nebo na těle, se kterým se nějakým způsobem naučíme fungovat a mnohdy si ani neuvědomujeme, jak nás to brzdí, nebo ovlivňuje. Ať už vás trápí cokoliv, za mě se s absolutní důvěrou můžete na paní Blanku obrátit. Já už doma skoro rok říkám „Zbožňuju Blanku, její kapky a Bicom – to je pro mě svatá trojice“ a nejlepší investice do sebe sama.
Š. M.
Dobrý den paní Bobotová, chtěla bych Vám sdělit, že docházením na terapie se mi snížila četnost omdlívání (diagnoza vasovagální synkopy) v průběhu roku. Děkuji Vám.
H.K.
Na paní terapeutku jsem se obrátila s prosbou o pomoc při nočních můrách mé dcerky. Biorezonance postupně pomohla. Oceňuji, že paní konzultantka to s malými dětmi umí a sama jako máma má velkou empatii a vhled do rodičovských situací. Spolupracovat s ní byla radost.
T.F.
Biorezonanci mi doporučila moje dcera. Chodím sem už hodně dlouhou dobu hlavně k podpoře celkové imunity a problémům s dýcháním (jsem už starší žena), celkově je to pro mě dobrá terapie. S paní Bobotovou jsem velmi spokojená, určitě můžu všem doporučit.
M.K.
Na Bicom k Blance Bobotové chodím již několik let a jsem naprosto spokojená s její prací. Vyhovuje mi její velmi lidský a chápavý přístup a oceňuji snahu člověku ulevit a pomoct. Za dobu, co k ní chodím, se mi výrazně zlepšil stav ekzému a to tak, že nemám žádné projevy na kůži. Služby Blanky Bobotové rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí zlepšit stav svého těla a mysli a celkový zdravotní stav.
A.S.
Syn trpěl vždy na jaře velkými reakcemi na kvetoucí stromy. Míval velký kašel a rýmu, červené oteklé oči. Vadil mu také prach a roztoči, vždy po ránu kýchal a stěžoval si na ucpaný nos. Zkoušeli jsme pomoc přes homeopatika, úleva byla, ale slabá. U biorezonance to bylo jiné. Po každé návštěvě byly potíže menší a menší. Nyní po několika měsících je zcela bez potíží, nepotřebuje již užívat antihistaminika. Je i celkově odolnější, méně často nemocen. Děkujeme.
L.Z.
Biorezonanční terapii jsem poznala před více jak dvěma roky. Pomohla mi s ekzémem na rukou. Postupně jsem se osmělovala a začala pomoci této terapie řešit i chronické problémy, které mi znepříjemňovaly život. Několik měsíců jsem měla bolesti nohou, ráno i během dne po delším sezení jsem se vůbec nemohla rozejít, sejít schody byl problém. A to i přesto, že jsem chodila na zdravotní cvičení. Ortopéd konstatoval, že musím vyměnit boty a vše se napraví. Nestalo se. Po první aplikaci biorezonance zaměřené na nohy se mi výrazně ulevilo, po druhé jsem už vesele chodila po schodech dolů i nahoru a třetím sezením jsem už jen „hladila“ dosažený výsledek. Kombinace biorezonance a květových esencí mi pomohla rychle najít rovnováhu po období stresu. BICOM už vnímám jako součást své dlouhodobé péče o zdraví a jsem za něj vděčná. Účinky terapie jsou umocněny péčí paní Bobotové. Díky její empatii, vnitřnímu naladění a vstřícnému přístupu ke klientům se sezení stávají příjemným odpočinkovým časem, který přináší optimismus, pohodovější a zdravější život. Za to vše Vám, paní Bobotová velmi děkuji.